دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد : تأثیر آموزش مهارت های مدیریت زمان بر کاهش اهمالکاری و عملکرد تحصیلی 

تکه ای از متن پایان نامه :

 

هدف خود را با گرفتن راهنماییهای  مختلف و کسب اطلاعات گوناگون در این زمینه انتخاب کردید، بهتر می باشد به مسئولیت های خود در رسیدن به این هدف فکر کنید و وظایف خود را دسته بندی کنید تا دچار سردرگمی نشوید. هدف شما در آغاز هر چه که باشد به گامهایی که در این زمینه و نوشتن هدف کلی، اهداف جزئی، وظایف و مسئولیت های شغلی کمک شایان توجهی به شما می کند و ضمناً راه های توسة شغل را در بلند نتیجه اینکه مدیر، که وظیفه برنامه ریزی را به عهده دارد با در نظر داشتن همه امکانات موجود و بودجه ای خانواده و با مشورت دیگر اعضاء خانواده به تعیین اولویت ها می پردازد. خانواده های موفق معمولاً خانواده هایی اند که به برنامه های خود تعهد دارند و تا نیل به اهداف آنرا دنبال می کنند از دیگر اهداف خانواده توجه ب مناسبات و توسعه روابط اجتماعی می باشد. از سوی دیگر توسعه و بهبود روابط بین زن و شوهر نیز مقوله همی می باشد که نباید از نظر دور داشت. این مطلب ساده چنانچه در زندگی به صورت هدف نباشد به مرور منجر به عادت شده و ریشه بسیاری از مشکلات خانواده خواهد شد. لذا بهتر می باشد خانواده ها در برنامه ریزی های خود جایی هم برای بهداشت روانی خانواده، مناسبات و روابط و بهبود آن تمهیداتی در نظر بگیرند (غفاری و همکاران، 1385).

1-3- اهداف شخصی:

علاوه بر هدفهای شغلی، خانوادگی، هدفهای شخصی نیز وجود دارند که در جای خود بسیار قابل تأمل اند. زیرا که هر فردی از افراد علاقه مند به رشد و ارتقاء شخصیت خود میباشد و در جا زدنمقبول افراد نیست. رشد مناسب ارتباطات، رشد اطلاعات، تحصیلات، انجام فعالیت های فرهنگی، هنری و ورزشی و استفاده از کتابخانه ها مانند فعالیت هایی اند که در جهت توسعه شغلی خود می توانید انجام دهید، اما بایستی توجه داشت که داشتن تعهد در انجام کارها و طرح و نقشه برای انجام دادن آنها ضروری می باشد زیرا که برای خود به عنوان اهداف رشد فردی در نظر گرفته اید هر فعالیتی بی اثر خواهد ماند در خصوص این اهداف کسی شما را بازخواست نخواهد کرد، بلکه مسئول و مجری کار مستقیماً خودتان هستید (غفاری و همکاران، 1385).

1-4- اهداف اجتماعی:

اغلب ما در گروه ها و نهاد های مختلف علاوه بر شغل ثابتمان، که بطور مداوم درگیر آن هستیم شرکت داریم، بعضی نیز اصلاَ شغل ثابتی ندارند و علاقه به فعالیت های اجتماعی هم 

 

 

 پایان نامه پایان نامه تأثیر آموزش مهارت های مدیریت زمان بر کاهش اهمال کاری و عملکرد تحصیلی-سایت ارشدها

 

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه